Adıyaman Mühendislik Firmaları -Tavsiyeler

Ülkemizde meydana gelen depremden dolayı Adıyaman mühendislik firmaları daha da önem kazanmaya başladı. Artan mühendislik ihtiyacı ile birlikte firmalar hizmet vermeye başladı. İyi bir mühendislik hizmeti almak istiyorsanız, doğru firmayı tercih etmeniz gerekir. Adıyaman mühendislik firmaları kolları sıvamaya başladı. Adıyaman’ın en iyi mühendislik firmaları hangileri? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Adıyaman’ın En İyi Mühendislik Firmaları

BBC MÜHENDİSLİK

Deprem felaketinden dolayı maalesef acı kayıplar yaşadık. Halkımız artık gösterişten çok, iyi mühendislik hizmeti almak istiyorlar. Adıyaman’da özellikle müteahhitlerin mühendislik hizmetini doğru almamasından dolayı acı kayıplar yaşandı. Mühendislik firmaları 3 günde, 1 haftada proje teslimleri yapıp ucuz fiyata hızlı işler yapmaya hedef gösterdiler. 50 yıl ömür biçilen konutların projeleri nasıl 3 günde yapılabilir? Mühendislik firmalarında önemli olan kriterler şunlardır:

Adıyaman Mühendislik Firmaları
  1. Sağlamlık
  2. Güvenilirlik
  3. Ekonomiklik

Tüm bu özellikleri bir arada müşterisine sunan BBC Mühendislik; sağlam tasarlanmış, projeler üzerinde mühendis danışmanlarıyla detaylı tartışmalar yaparak, estetik, güvenilir ve ekonomik yapıların projesini yapmaktadır. İstanbul’da ve Adıyaman’da bulunan ofisleriyle tüm türkiyeye hizmet vermektedir.

Adıyaman bölgesinde yaptığı proje teslimleri ve tadilat inşaat projeleri ile Adıyaman’ın en iyi mühendislik firmalarından biri haline gelen firma, Berat Berkay Coşkun tarafından kuruldu. İnşaat mühendisliği eğitim yıllarında önemli isimlerden eğitim almış biri olarak bilgi birikimi ve tecrübesiyle, firmasında mühendislik olarak bir çok hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler şu şekildedir:

  1. Statik Proje
  2. Deprem Risk Değerlendirmesi ve Yapı Güçlendirme
  3. Proje Yönetimi
  4. Yapı Taahhüt

Firma tanıtım yazısı ise şu şekildedir:

BBC Mühendislik ; yapısal tasarım (statik), deprem risk analizi, proje yönetimi ve inşaat hizmetleri veren mühendislik, mimarlık ve inşaat şirketidir. Projelendirme evresi, uygulama ve proje sonrası hizmetler sunarak bir yapının tüm yaşam döngüsünde müşterimize hizmet vermekteyiz.

Adıyaman Statik Proje Firmaları

BBC mühendislik, statik proje konusunda performans odaklı tasarım yaptıklarını dile getirmektedir. Adıyaman statik proje firmalarının arasında kendini ön plana çıkartmayı başarmıştır. Paket program kullanmayarak yapının bütün mühendislik hesaplarını uluslararası kendini kanıtlamış olan, ETABS ve SAP2000 programlarıyla kendi hesaplarını güvenli bir şekilde yapmaktadır. Adıyaman statik proje hizmeti almak isteyenlerin bu firmayı tercih etmeleri, güvenle evde oturmalarının sonucu doğuracaktır. Firmaya Statik Proje hazırlarken nelere dikkat ediyorsunuz diye sorduğumuzda:

Adıyaman Statik Proje Firmaları
  • Statik proje hizmeti sağladığımız yapılarda, yapı ömürleri boyunca iyi performans gösterecek ekonomik çözümler üreterek, topluma ve ekonomiye katkı sağlamak ilkesiyle ilerlemekteyiz. Projelerimizde önceliğimiz müşteri beklentilerini ön planda tutarak statik projeler üretmektir. Projelerimizde teknik bilgileri ön planda tutarak, teknik olarak uygulanabilecek sınırları zorlamaktayız. Yapısal tasarım konusunda TBDY-2018, Eurocode, ACI ve ASCE yönetmeliklerini, alanında uzman teknik danışmanlarımızla birlikte mimari estetik vizyonlarını gerçekleştirmek için tasarımlar yapmaktayız

cevabını aldık. Adıyaman mühendislik firmaları ve Adıyaman Statik proje firmaları arasında ön plana çıkan BBC mühendislik, güvenli yapılar içi sürekli teknik alt yapılarını ve bilgilerini geliştirici çalışmalar yaptıklarını dile getirdi.

BBC Mühendislik İletişim:

Web: www.bbcmuhendislik.com.tr

E-mail: bbcyapi@gmail.com

TEL: 0546 543 95 99

Adres: Hocaömer, İnanlar İş Merkezi, 213. Sk. D:Kat 4 Daire 15, 02100 Merkez/Adıyaman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir